Kasia Sudoł

KASIA SUDOŁ

REVEAL. Handmade stories to koncept, który powstał z potrzeby serca i oddania głosu kreatywności, która w końcu mogła się w pełni zrealizować w postaci własnej marki rękodzielniczej.

W teorii jestem uporządkowaną i pragmatyczną zodiakalną Panną, która jednak traci resztki rozsądku, gdy w grę wchodzi możliwość zwiedzania świata. Uwielbiam planować kolejne podróże i uważam, że jest to najlepsza życiowa inwestycja. Całkiem niedawno pozwoliłam także swojej drugiej pasji – tworzeniu –wypłynąć na szersze wody. A teraz zapraszam do wspólnego odkrywania tego, co wyniknęło z połączenia fascynacji podróżami i miłości do rękodzieła.

Najdłużej trzeba było czekać na własną odwagę – pomysł przyszedł dość szybko. Jestem na takim etapie swojego życia, że moim największym marzeniem jest to, by móc chłonąć świat poprzez podróże. Czasem bardzo dalekie, czasem krótsze – ale zawsze pozwalające dostrzec niesamowite kolory, naturę, perełki architektury. Uwielbiam to wszystko fotografować, a później wracać do tych niezwykle kolorowych wspomnień. Te wyjątkowe barwy można odnaleźć w minerałach. To właśnie piękne kamienie, które na dodatek mają wiele niepowtarzalnych właściwości, mogą na co dzień przywołać nasze podróżnicze wspomnienia i poprawić nam nastrój. Stąd właśnie pomysł na stworzenie inspirowanych podróżami i niesamowitymi barwami natury breloków i zawieszek do torebek. Dla kogo? Dla kobiet takich jak ja, które kochają podróże i potrafią zachwycać się światem. A także tych, które są fankami niebanalnych dodatków i wierzą w wyjątkowość minerałów!