Jagoda Wieczorek

JAGODA WIECZOREK

Moja praca nie ogranicza się tylko do szycia biżuterii. Przede wszystkim jest to praca energetyczna, z intencją i energią kryształów. Wynika z wielkiej potrzeby serca, by pomóc kobietom w realizacji ich marzeń. Dzięki intencji z jaką wykonuje dany przedmiot i którą zamykam w kamieniu, te marzenia mogą w zaskakującym tempie realizować się w naszym życiu. 

Nazywam się Jagoda Wieczorek i pochodzę z Krakowa. Moja przygoda zaczęła się w zeszłym roku, gdy postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę, porzucić swoją etatową pracę i otworzyć własną firmę.  W końcu nadszedł dzień, gdy przestałam tylko myśleć, a zaczęłam też czuć. Gdy wyszłam ze swojej głowy, trafiłam prosto do serca i odkryłam w nim mnóstwo skarbów. Choć przez większą część swojego życia starałam się zagłuszyć głos swojej intuicji, tym razem okazał się na tyle głośny i stanowczy, że pozwoliłam, by zaprowadził mnie tam, gdzie odnajdę szczęście, miłość i spełnienie. 

Gdy pierwszy raz zobaczyłam biżuterię sutasz, nie mogłam wyjść z zachwytu. Przez wiele lat myślałam tylko o posiadaniu jej, a nie tworzeniu. Dzięki pracy nad sobą, ciągłemu rozwojowi, uwierzyłam, że ja także mogę sama tworzyć i dzielić się tym ze światem. Gdy po raz kolejny zobaczyłam zdjęcie kolczyków wykonanych techniką sutasz poczułam, że to jest właśnie to, co pragnę robić. 

Pragnęłam jednak, by nie była to biżuteria tylko na ozdobę. Wiedziałam, że oprócz sutaszu, chcę pracować z kryształami i postanowiłam to połączyć.

Tak narodził się pomysł, by tworzyć intencjonalną, energetyczną biżuterię, która będzie prawdziwym talizmanem dla kobiety, która będzie ją nosić. Będzie jej przypominać o ważnych momentach w jej życiu, postanowieniach, celach. Pozwoli jej poczuć się piękną i kobiecą bez żadnej okazji, na co dzień. Odkryje jej wewnętrzne piękno, i ukaże je całemu światu.

Moja praca nie ogranicza się tylko do szycia biżuterii. Przede wszystkim jest to praca energetyczna, z intencją i energią kryształów. Wynika z wielkiej potrzeby serca, by pomóc kobietom w realizacji ich marzeń. Dzięki intencji z jaką wykonuje dany przedmiot i którą zamykam w kamieniu, te marzenia mogą w zaskakującym tempie realizować się w naszym życiu. Pod jednym tylko warunkiem- że jesteś gotowa przyjąć do swojego życia zmiany, które nadejdą. Proces, który zachodzi w trakcie tworzenia biżuterii, nie zależy tylko ode mnie. Ty jesteś aktywnym uczestnikiem, ponieważ twoja gotowość warunkuje, ile tak naprawdę otrzymasz od swojego kamienia. W trakcie swojej pracy, przywołuję do pomocy Archanioła, który jest przewodnikiem danego kamienia, proszę go o wsparcie i ochronę w trakcie procesu. Działam dla najwyższego Dobra wszystkich czujących Istot, programuję kamienie tak, by niosły wyłącznie Dobro i nie zostały użyte przeciwko nikomu. Wszystkie kamienie są oczyszczone w sposób, który nie uszkodzi danego minerału. Następnie są ładowane w świetle słońca/lub księżyca, albo wracają na jakiś czas do Matki Ziemi. Dopiero tak przygotowanym i naenergetyzowanym kamieniom nadawana jest intencja.

Zapraszam z serca do mojego świata naturalnych kamieni.