Opublikowano

Miejsca z Duszą w mieście – Drzewo Życia / Wrocław

Drzewo Życia – niepozornie wyglądające miejsce, pełne natury i rozwoju w samym centrum Wrocławia. To połączenie ciała i umysłu, starego i nowego porządku w jednym.

Drzewo Życia we Wrocławiu, poznałam dzięki warsztatom które tam koordynowałam na początku 2019 roku. Z zewnątrz baaardzo niepozorne miejsce, w środku cudowne i klimatyczne. To co zwróciło moją uwagę to genialnie połączone elementy starego + nowego. Dla mnie to taki stary i nowy porządek w jednym miejscu. Drzewo Życia zlokalizowane jest przy ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro, wejście przez główną bramę i w lewo (naprzeciwko Chleboteki) w starym (chyba) magazynie. Prowadzą do niego wysokie, drewniane schody i chociaż przydałoby się aby miejsce było bardziej oznaczone od ulicy oraz przy samych schodach, ponieważ kilku uczestników miało problem z trafieniem.

Na jakie warsztaty polecam to miejsce? Z pewnością na medytacje, tańce, warsztaty gotowania czy tworzenia jak i wyciszenia. To co najbardziej zwróciło moją uwagę to drewniane elementy i wysoka przestrzeń. W Drzewie Życia są 2 sale: mniejsza w kształcie prostokąta na ok 15 osób, jaśniejsza i duża, drewniana z podwieszanymi chustami do tańca, tu spokojnie mieście się nawet ok 30 osób w kręgu.

To co ciekawe na korytarzu jest mini kawiarenka,  w której można zakupić zarówno coś do picia/jedzenia na miejscu jak i prawdziwe cudności na wynos. Obok stoliki by usiąść nawet z własnym posiłkiem. Podczas warsztatów można korzystać z WC, szatni i darmowego wrzątku.

Miejsce tworzą prawdziwi ludzie z pięknymi duszami. Co można było wyczuć już po rozmowie telefonicznej. Wszyscy bardzo pomocy i życzliwi, dlatego jeszcze nie raz tu wrócimy i polecamy dalej! Tym bardziej, że patrząc na harmonogram wydarzeń naprawdę sporo się tu dzieje!

Ceny umiarkowane, chociaż nam osobiście brakuje małego pomieszczania na spotkania 1:1, poza tym wszystko jak należy. Zobacz ich piękny film reklamowy na ich Facebooku!

Jeśli szukasz miejsca na warsztaty we Wrocławiu to Drzewo Życia będzie odpowiednim. Sprawdź sam/a!

adres: Drzewo Życia  UL. TĘCZOWA 57, BUD. G, 1 PIĘTRO 53-601 WROCŁAW