Opublikowano

Miejsca z Duszą w mieście – Dom Dźwięku / Poznań

Dom Dźwięku w Poznaniu powstał jako miejsce relaksu. Ma dawać odprężenie i czas dla siebie. Dla Ciebie również.

Łagodne dźwięki mis sprzyjają rozluźnieniu. W wygodnej leżącej pozycji zanurzasz się w kąpieli dźwięków wydawanych przez misy, gongi i dzwonki. Do wspólnej pracy nad naszymi ciałami czy duszą zaprosiłam też nauczycieli jogi i innych dziedzin, aby pomogli nam zmniejszyć nasze fizyczne i psychiczne napięcia.

Taki opis znajdziemy po wejściu na stronie Domu Dźwięku, będąc tam już kilka razy wiem, że ten opis w 100 % oddaje ducha tego miejsca.

W zasadzie na tyle miejsc, które odwiedziłam w całej Polsce spokojnie mogę powiedzieć, że jest to obowiązkowy punkt dla osób, które chcą poczuć duchowość. To właśnie w tym niepozornym budynku przy ul. Sikorskiego 17/18 można poczuć dobrą energię, ciepło, przyjaźń i spędzić czas z ludźmi o wspaniałych wibracjach. Spokojnie mogę polecić miejsce na warsztaty zarówno mniejsze jak i większe, a także spotkania ponieważ dysponuje aż 4 oddzielnymi salami do wydarzeń od 10 do nawet 50 uczestników. W Domu Dźwięku znajdują się również 2 małe pokoje, np. do masażu czy indywidualnych konsultacji.

Czytaj również: Jak być lepszym każdego dnia?

Sale są dobrze wygłuszone. Każda z nich ma swój klimat, sala z Aniołami, w której surowa ściana idealnie komponuje się z malunkami ze skrzydłami aniołów. Obok niej ulokowano salę z pianinem i stolikami, a także średnią salę z kanapą i wyjściem do małego ogrodu. Na większe wydarzenia przygotowano dużą salę, doskonałą pod koncerty.

Budynek wyposażony w toalety z prysznicem, natomiast na największej sali można nocować (osoby muszą mieć śpiwory). Oprócz tego w Domu Dźwięku jest otwarta kuchnia z której każdy może skorzystać aby podgrzać posiłek czy zrobić herbatę. Jest to duży plus jeśli warsztaty są całodniowe i chcemy zaserwować uczestnikom własne posiłki lub przygotować je wspólnie. Wiele miłych słów można również powiedzieć o ludziach, którzy zarządzają miejscem, samych właścicieli jeszcze nie poznałam chociaż myślę że to kwestia czasu, ale Mariusz z którym załatwiałam sprawy związane z wydarzeniem jest pomocny, bardzo przyjazny i utożsamia się z miejscem co widać od początku.

Samo miejsce z zewnątrz mogę śmiało powiedzieć jest zwykłym budynkiem, nie wyróżnia się mocno spośród starych kamienic znajdujących się dokoła. Na jakie wydarzenia polecam Dom Dźwięku w Poznaniu?
Przede wszystkim na warsztaty muzyczne, ruchowe, ćwiczenia jak joga czy warsztaty np. kulinarne. Przy budynku jest mały parking a w niedalekiej okolicy kilka knajp i jedna z nich wege.

adres: ul. Sikorskiego 17/18, 61-517 Poznań