Krok po kroku

Rejestracja Twórcy w StrefaDuszy.pl

Aby zarejestrować się jako Twórca należy wypełnić formularz rejestracji z danymi Twórcy.
Jeśli masz pytania napisz do nas poprzez email kontakt@strefaduszy.pl lub formularz zostawiając telefon a oddzwonimy do Ciebie.
Aby zmienić dane, opis lub zdjęcie w zakładce „Twórcy”, należy powiadomić administratora strony, pisząc na adres: kontakt@strefaduszy.pl.
Formularz rejestracji twórcy


Dodawanie produktów

Produkty należy dodawać poprzez formularz dostępny poniżej.
Zdjęcia każdego z produktów należy przesłać na adres email: kontakt@strefadsuszy.pl
W tytule napisz: [TWÓRCA] – [NAZWA PRODUKTU]. Formularz dodania produktu
Wysyłając zdjęcia produktu wyrażasz zgodę na bezpłatne wykorzystanie zdjęcia/grafiki zarówno w produkcie, jak i kategorii czy innych materiałach marketingowych jak banery, slajdery, ulotki online a także drukowane, promujące sklep StrefaDuszy.pl
Kody rabatowe. W dowolnym momencie na życzenie możesz dodać kod rabatowy lub % na wysyłkę czy wartość produktu. Należy napisać w tej sprawie na adres kontakt@strefaduszy.pl


Artykuły na bloga

Każdy Twórca może dodawać treść na bloga. Zarówno mającą charakter reklamowy jego produktu jak ogólny związany z tematami pojawiając się na StrefaDuszy.pl
Zabrania się reklamowania i linkowania do innych stron niż StrefaDuszy.pl. Każdy z artykułów zostanie sprawdzony i do wpisu zostaną zaimplementowane produkty autora/twórcy jako automatyczna promocja.
Formularz dodania wpisu


Promocja

Twórcy na głównej stronie są zamieszczani losowo przez system. Rotacja odbywa się raz na 2 tygodnie. Osoba, która napiszę wpis na bloga o tematyce duchowości, pojawi się częściej. Min. liczba słów wpisu: 1500 znaków. Wpis należy przesłać za pomocą formularza w „dodaj wpis”.


Sprzedaż

W momencie sprzedaży informujemy Cię i ustalamy termin i sposób wysyłki do kupującego.


Opłaty

Nie pobieramy opłat za wstawienie, reklamę itp. Pobieramy jedynie prowizję od sprzedanego produktu. Prowizja jest stała i wynosi 25% od ceny produktu.


Zwroty, odstąpienia i reklamacje

Klient ma możliwość zwrócenia produktu w ciągu 14 dni roboczych czyli odstąpienia od umowy bez podania przyczyn. Odstąpienie składa za pomocą formularza dostępnego na: https://strefaduszy.pl/odstapienie/
O szczegółach możesz poczytać tutaj https://strefaduszy.pl/Reklamacje-i-zwroty/ oraz w regulaminie sklepu tutaj.


Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy w opisach, zdjęciach czy wysyłce lub innych technicznych sprawach napisz do nas. Możemy ustalić jakieś szczególne warunki.