Opublikowano

Festiwal Wibracje 3.0 / relacja z 2019 roku

Kilka dni temu mieliśmy możliwość po raz pierwszy uczestniczyć w Festiwalu Wibracje. Była to już 3 edycja Festiwalu, który odbywał się blisko nas, a dokładniej w okolicach Warszawy. Przeczytaj naszą skromną relację z tego dnia i obejrzyj wideo!

Festiwal Wibracje odbywał się w Białobrzegach dokładniej w Promenadzie czyli Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym. Jest to zaledwie 30 km od Warszawy wiec szkoda byłoby nie skorzystać. Miejsce bardzo dobrze nam znane i z resztą, często przez nas odwiedzane. Wstęp na imprezę jest płatny i trwał od czwartku do niedzieli. Wybraliśmy się na niego w piątek i zostaliśmy aż do niedzieli. Myślę że to był wystarczający czas, aby zapoznać się z tematem.

W programie wydarzenia sporo się działo, wykłady od rana do godzin popołudniowych, podzielone aż na 5 różnych obszarów: scena główna, plenerowa, namiot, sala konferencyjna i warsztatowa! Tyle wiedzy i cudownych ludzi w jednym miejscu. Prawdę mówiąc nie mogliśmy się zdecydować, postanowiliśmy podejść do tego spontanicznie i prawdę mówiąc najwięcej czasu spędziliśmy przy strefie chilloutu, warsztatów a także przy stoiskach, Judi Slot Deposit Pulsa których było około 70!

Poznaliśmy wielu cudownych ludzi, twórców, wymieniliśmy się doświadczeniem i kontaktami. Było również wiele miłych spotkań z ludźmi, których już znamy od dawna a także miło był poznać na żyw tych, których śledzimy np. w sieci. Tu przykładem jest cudowna Natalia z bloga Simplife, z którą nawet udało nam się przeprowadzić wywiad wideo, wkrótce go opublikujemy czy inspirowani naturą Life&Pure.

To by było na tyle!

Niebawem usłyszycie o ciekawych ideach, które zainspirowały nas na festiwalu!