Opublikowano

Doskonały prezent dla mamy

Kochane mamy.Opiekują się nami od najmłodszych lat, karmią nas i znoszą nasze humory. Kochają nas całym swoim sercem. Są niezastąpione pod każdym względem. Czasem warto wyrazić swoją miłość w małym podarunku? Sprawdźcie nasze propozycje.

Każda mama jest wyjątkowa dlatego też tak różne prezenty można znaleźć. Dlatego też chcąc ułatwić Wam zadanie wyboru prezentu dla mamy przedstawiamy Wam listę. Zaczynajmy!

Mama – artystka

Mama artystka posiada doskonały zmysł sztuki i kreacji. Zna się na kolorach i potrafi docenić piękne obrazy czy malowidła. Dlatego warto zakupić mamie obraz, który wypełni świeżym powiewem przestrzeń w pokoju i natchnie kochaną mamę do działania lub przemyśleń.

Doskonałym wyborem będzie obraz pt.: „Radość Tworzenia” od Ani Pedowicz:


Mama – modnisia

Piękne kolczyki, świetna biżuteria! Mama modnisia zna się na rzeczy i wie co dobre. Posiada biżuterie na każdą okazje i zawsze wszystko do siebie pasuje. Dlatego też polecamy komplet biżuterii z kwarcowym kocim okiem od Jagody Wieczorek. Pomoże to mamie w odnalezienia spełnienia i pozbyciu się lęków.


Mama – gadżeciara

Taka mama lubi drobnostki i małe rzeczy. Przedmioty zdobią jej torebki i plecaki czy też wystrój jej samochodu. Lubi się otaczać takimi rzeczami i sprawia jej to radość. Tutaj idealnie sprawdzi się brelok od Kasi Sudoł o nazwie Brelok Cherry Blossom. Od razu zamarzy o podróżach do dalekich krajów!


Mama – śpioch

W śnie nie ma nic złego! Pomaga nam zregenerować umysł i ciało. W śnie rodzą się często wspaniałe pomysły i ciekawe wnioski. Łapacz Snów od Hanny Wencel pomoże złapać mamie te same najlepsze pomysły!


Mama – gospodyni

Jeśli Twoja mama uwielbia przestrzeń domową i wielką radość sprawia jej urządzenie domu to koniecznie musisz jej zakupić drewnianą podstawkę wykończoną pomalowaną żywicą od Natalii Konowalczyk. Przepiękny wygląd sprawi, że będzie pasowała do każdego pokoju i z każdym przedmiotem.