Opublikowano

Bajkowa Zagroda – miejsce z duszą tylko 30 km od Warszawy

O Bajkowej słyszeliśmy już od dawna, jest niedaleko naszego domu. Byliśmy już kilkakrotnie, dużo się tu dzieje! Od warsztatów rozwojowych po zieloną szkołę dla dzieci!

W bajkowej miejsce znajdzie się dla każdego. Od progu wita Was Kela (o ile nie wygrzewa się akurat na swojej kanapie) czyli pies właścicieli, grubiutki, lubi głaskanie i zbyt leniwy aby zaatakować. Zaraz po wjechaniu na posesję widoczne są 2 chatki a po wejściu na teren jest i 3 to dom – właścicieli. Duża chata mieści w sobie kuchnię, jadalnię z kominkiem 4 pokoje z łazienkami a także salkę do warsztatów. Mała natomiast ma 2 piętra w których rozmieszczone są pokoje i łazienki. Oba domy zachowane są w podobnym stylu, każdy z nich ma swoją nazwę i Judi Slot Deposit Pulsa kolorystykę co nadaje mu klimatu i charakteru. Na podwórku oprócz hamaków jest również plac zabaw dla dzieci. Z bajkowej jest bezpośrednie wyjście i furtka do…lasu!

Kuchnia! Zapomniałam wspomnieć o kuchni!

Ze względu na specyfikę miejsca właściciele zdecydowali się tutaj na kuchnię wegetariańską, co sprzyja uczestnikom warsztatów ponieważ kuchnia Pani Joli jest wyśmienita i dopracowana. Stosuje swoje sprawdzone receptury i przepisy.

Bajkowa Zagroda to świetne miejsce na warsztaty dla grup do 25 osób, wyposażone w salkę do warsztatów a także podwórko sprawdzą się w każdej porze roku. Polecamy to miejsce dla osób szukających czegoś w środkowej Polsce, jest blisko Warszawy i jako jedno z niewielu tego typu ma zarówno noclegi, wyżywienie jak i salkę w jednym miejscu. Warto dodać że wyposażona jest w jadalnię w której dostęp do kawy, wody i herbaty jest bez limitu.

Co możesz znaleźć dla siebie w Bajkowej? 

  • zajęcia jogi na co dzień metodą Kundalini Yoga
  • warsztaty o zróżnicowanej tematyce, info szukaj w wydarzeniach na fb
  • spacery po lesie
  • hamaki, plac zabaw czy miejsce na ognisko
  • pyszne jedzenie, menu również dla wegetrian
  • masaże i zabiegi terapii naturalnych

W niedalekiej okolicy:

  • leśne trasy trekkingowe i rowerowe
  • spływy kajakowe
  • windsurfing i kitesurfing

BAJKOWĄ ZAGRODĘ prowadzą Katarzyna Elżbieta Krajewska i Piotr Pycha która mieści się przy ul. Zalesie 13, Łąki Radzymińskie w Radzyminie